KVALITA OD ROKU 1692.

Závod Kemnath / Centrála

Skutečnost, že firmu Ponnath DIE MEISTERMETZGER ještě dnes, ve dvanácté generaci, vede rodina, která ji založila a která se opírá o více než 325letou historií, je zcela unikátní. Firma Ponnath DIE MEISTERMETZGER je nejstarší řeznickou firmou v Německu. S její tradicí jde ruku v ruce opravdová láska k detailu a ke špičkovým řemeslným výkonům.

Tradice přetrvávající staletí.

Nejlepší kvalita je pro nás ve firmě Ponnath DIE MEISTERMETZGER hodnotou, pro niž žijeme již celá staletí a která se stala pevnou součástí filozofie našeho podnikání. Přísné kontroly na všech stupních procesu výroby a balení zajišťují špičkovou kvalitu, kterou značka Ponnath DIE MEISTERMETZGER reprezentuje. Souhra mezi motivovanými zaměstnanci a předvídavým managementem přispívá k solidnímu a trvalému růstu. Nikoliv náhodou jsme získali řadu ocenění od renomovaných institucí.

Michael Ponnath

Úspěšná rovnováha mezi tradicí a moderním přístupem.

Dnešní majitel firmy, Michael Ponnath, je pyšný na rodinnou tradici svých předků – i on je vyučený mistr řezník a v řemesle se vyzná. V tomto smyslu udržuje a předává dále rovnováhu mezi tradicí středně velké rodinné firmy a moderním způsobem podnikání.

 

S firmou Ponnath do budoucnosti.

Naši motivovaní zaměstnanci, využívání nejmodernějších technologií a také průkopnické inovace jsou zárukou našeho úspěchu i v budoucnosti. Firma Ponnath DIE MEISTERMETZGER se vyznačuje nekompromisní kvalitou, nejvyšší možnou bezpečností výroby a vynikajícím poměrem ceny a kvality. Jakožto rodinná firma garantujeme zachování těchto zásad i v budoucnosti.

 

Naše oblíbené tradiční receptury neustále vylepšujeme a pravidelně je doplňujeme o nové receptury. Pod vedením našich vysoce kvalifikovaných mistrů řezníků a diplomovaných potravinářských technologů vznikají uzenářské a šunkové speciality, které vzbuzují nadšení. Ať už se jedná o nové chutě nebo inovativní koncepty balení, naši zaměstnanci mají při vývoji nových výrobků na zřeteli požadavky spotřebitelů na nejvyšší možný chuťový požitek a pohodlí.