FIRMA PONNATH MÁ SPRÁVNÝ PRODUKT PRO KAŽDÉHO.

happy-familyNáš široký sortiment pro prodej s obsluhou a samoobslužný prodej se již dlouho zaměřuje na rozdílné skupiny zákazníků: Jedná se o diskontní řetězce, maloobchod a velkoobchod potravinami, zaměřený na určitý sortiment, systémová gastronomie, hotely, řetězce C&C, specializovaný velkoobchod, lahůdkářství a rovněž významné potravinářské firmy, které dále zpracovávají naše produkty.

Nezáleží na tom, zda si vybíráte na samoobslužném regálu nebo u pultu s obsluhou: Firma Ponnath DIE MEISTERMETZGER nabízí spotřebitelům uzeniny a šunky ve všech podobách. Protože je známo, že chuť je vysoce individuální, nabízíme širokou paletu výrobků, tak abychom pokryli celé spektrum uzenin a šunkových specialit.

 

Naše paleta chutí.

Začíná lákavě servírovanými nářezy z tradičních salámových specialit a končí moderními a novými mezinárodními chuťovými kreacemi. Náš sortiment párků zahrnuje všechny myslitelné druhy od klasiky až po regionální speciality. Nabízíme speciality ze syrové i vařené šunky v řadě atraktivních variant. Naše lahodné pomazánky, jako je játrová paštika nebo škvarkové sádlo, nadchnou svou chuťovou rozmanitostí. Nabídku doplňují speciality v aspiku a domácí speciality.

U nás si vybere každý.

Náš sortiment neustále přizpůsobujeme novým trendům a přáním zákazníků. Nechybí lahodné produkty z drůbežího masa, varianty se sníženým obsahem tuku ani sortiment bio produktů. S hrdostí můžeme prohlásit, že si v sortimentu firmy Ponnath DIE MEISTERMETZGER vybere jak náročný labužník, tak i milovník specialit.

Zcela podle svého přání.

Pro prodej koncovým zákazníkům nabízíme naše speciality v odpovídajících obalech pro samoobslužný prodej. Náš sortiment samozřejmě přizpůsobujeme také přáním zákazníků a potřebám pultového prodeje, gastronomických provozů, specializovaných velkoobchodů a podniků, které naše produkty dále zpracovávají.