ZNAČKA PONNATH JE SYNONYMEM VYNIKAJÍCÍ KVALITY

PON_Qualiaet_KontrolleLaborNejvyšší možná kvalita je pro firmu Ponnath DIE MEISTERMETZGER hodnotou, pro niž žijeme již celá staletí a která se stala pevnou součástí filozofie našeho podnikání.

O dobré jméno firmy a vynikající kvalitu je třeba pečovat: Proto jsme již před mnoha lety zavedli systém řízení kvality. Kromě toho jsme získali řadu certifikací podle přísných mezinárodních standardů, např. IFS (International Featured Standard) Food. Naše pobočky Kemnath, Norimberk, Sušice v České republice a Knetzgau se navíc pyšní certifikací „Bio“ podle nařízení (ES) č. 834/2007 o ekologické produkci a označování ekologických produktů.

Přísné interní a externí kontroly na všech stupních procesu výroby a balení jsou zárukou vysoké kvality, která daleko přesahuje požadavky zákonných předpisů.

Naše investice a nekompromisní přístup ke kvalitě nám ostatně zajišťují úspěch. Nejlepším důkazem je řada každoročních ocenění Německé zemědělské společnosti, která firma Ponnath DIE MEISTERMETZGER získala. K bezpečnosti výroby kromě toho přispívá také specializovanost našich jednotlivých závodů na určité definované skupiny produktů a s nimi spojené výrobní technologie.