Garantovaná čerstvost a blízkost.

Firma Ponnath DIE MEISTERMETZGER přikládá velký význam procesům nákupu, zpracování a distribuce.

Vybraní dodavatelé.

Samozřejmě spolupracujeme výhradně s dodavateli, kteří jsou schopni vyhovět našim vysokým požadavkům na kvalitu a které pravidelně prověřujeme. Své dodavatele posuzujeme přímo v místě jejich produkce, a to z hlediska kvality a hygieny. Jedná se o náročný proces, který nicméně zvyšuje bezpečnost našich produktů a zajišťuje splnění našich požadavků na kvalitu.

Suroviny „Just-in-time“.

Čerstvé maso, potřebné k výrobě našich produktů, je nám denně dodáváno podle principu „Just-in-time“ a pochází převážně z Německa. Přísné kontroly na vstupu surovin hlídají čerstvost, hygienu a teplotu a také údaje ve specifikacích dodávaných surovin. Počínaje příjmem surovin až po expedici hotových výrobků je zajištěna nepřetržitá zpětná sledovatelnost prostřednictvím výkonného systému ERP.

Uzavřený chladicí okruh s garantovanou teplotou.

Naše produkty si získaly oblibu nejen po celém Německu, ale také v řadě dalších evropských a mimoevropských zemích. Nutným předpokladem je kromě jiného čerstvost a kvalita našich produktů, kterou zajišťuje náš uzavřený logistický systém s uzavřeným chladicím okruhem s garantovanou teplotou.

Díky tomuto logistickému systému lze kromě toho realizovat dodávky na území Německa do 24, maximálně však 48 hodin.